Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 i iPhone 7 Plus na nowych zdjęciach z Weibo? Nie bardzo…

Steve Hemmerstoffer opublikował na własnym profilu na Twitterze nowe zdjęcia z Weibo, na których rzekomo możemy zobaczyć smartfony iPhone 7, iPhone 7 Plus, a nawet iPhone’a Pro. No cóż… trudno uwierzyć w ich autentyczność.

Steve Hemmerstoffer opublikował na własnym profilu na Twitterze nowe zdjęcia z Weibo, na których rzekomo możemy zobaczyć smartfony iPhone 7, iPhone 7 Plus, a nawet iPhone’a Pro. No cóż… trudno uwierzyć w ich autentyczność.

Do sieci co chwilę przedostają się nowe zdjęcia, na których rzekomo możemy zobaczyć nowe smartfony z iOS, których premiery spodziewamy się już za kilka tygodni. Steve Hemmerstoffer, który niestrudzenie przeszukuje Weibo, opublikował dziś trzy nowe zdjęcia, które widzimy poniżej. Na dwóch z nich możemy obejrzeć iPhone’a 7 z 4,7-calowym ekranem, a na pierwszym trzy smartfony, z czego pierwszy podpisany jest jako iPhone 7 Pro.

Jak dobrze pamiętamy, wcześniej pojawiały się plotki, jakoby Apple przygotowywało specjalną wersję iPhone’a 7 Plus z podwójnym aparatem fotograficznym i ten model miał rzekomo zadebiutować pod nazwą iPhone Pro. Potem jednak większość spekulantów twierdziło, że iPhone Pro w rzeczywistości będzie iPhone’em 7 Plus i większy phablet nie miałby być dostępny z pojedynczą kamerą iSight. Jak będzie w rzeczywistości? O tym przekonamy się we wrześniu, a tymczasem rzućcie okiem na nowe zdjęcia. Miejcie jednak na uwadze, że trudno wierzyć w ich autentyczność. Dlaczego? O tym poniżej.

Pierwsze prezentuje pewnie dwa iPhone’y 6s Plus, a po prawej iPhone’a 6s z 4,7″ ekranem. Na kolejnym zdjęciu widzimy literkę S… potrzebne wyjaśnienie? Na ostatnim literki S z tyłu już nie ma i ciężko dostrzec numer sprzętu Apple w postaci Axxxx, ale znając szczęście to jest to iPhone 6 czy 6s przerobiony w Photoshopie.

iPhone 7 iPhone 7 iPhone 7

źródło: Twitter

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij