Udostępnij
Tweetnij

iOS 10 beta 2 oferuje lepszy czas pracy na baterii niż iOS 9.3.2? (wideo)

Jeden z Youtuberów przeprowadził testy, z których wynika, że druga beta iOS 10, która jest też już dostępna w ramach publicznych beta testów, wydłuża czas pracy na baterii i pozwala osiągnąć nawet lepsze wyniki niż w stabilnym iOS 9.3.2.

Jeden z Youtuberów przeprowadził testy, z których wynika, że druga beta iOS 10, która jest też już dostępna w ramach publicznych beta testów, wydłuża czas pracy na baterii i pozwala osiągnąć nawet lepsze wyniki niż w stabilnym iOS 9.3.2.

iOS 10 beta 2

Jeśli testowaliście iOS 10 od samego początku (od pierwszej bety dla deweloperów), to pewnie pamiętacie, że czas pracy na baterii nie był zbyt długi i system dosyć często generował tzw. respringi. W drugiej becie iOS 10, którą udostępniona także w zeszłym tygodniu w ramach publicznych beta testów, jest znacznie lepiej, choć niektórzy nadal skarżą się na czas pracy na baterii. Ot, taki urok wersji beta.

Youtuber prowadzący kanał EverythingApplePro postanowił przeprowadzić eksperyment i porównał czas pracy na baterii w urządzeniach z zainstalowanym iOS 10 beta 2, jak i stabilnym iOS 9.3.2. Co ciekawe, udało mu się nawet osiągnąć lepsze czasy pracy na baterii w wersji beta systemu. Możecie to obejrzeć poniżej.

Czy więc iOS 10 rzeczywiście poprawi czas działania na baterii w iUrządzeniach? Niestety, na razie trudno to stwierdzić. Powyższy eksperyment to kwestia indywidualna, co oznacza tylko tyle, że u was akurat może być gorzej, a u Youtubera jest poprawa. Z doświadczenia wiemy jednak, że w wersjach beta, a nawet finalnych systemu różnie z tym bywa. Jedni po instalacji iOS 10 we wrześniu będą zachwalać czas pracy na baterii, a inni wręcz przeciwnie. I zawsze będzie to kwestia poniekąd indywidualna, która zależy od różnych czynników, a nie tylko konkretnej wersji oprogramowania. O maksymalizacji żywotności i wydajności baterii więcej przeczytacie na stronie Apple.

źródło: redmondpie

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij