Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia 4 paczki z emoji i nalepkami dla iOS 10

Apple udostępniło w App Store cztery paczki z emoji i nalepkami dla aplikacji Wiadomości z systemu iOS 10. Paczki można pobrać i dodać do aplikacji za darmo.

Apple udostępniło w App Store cztery paczki z emoji i nalepkami dla aplikacji Wiadomości z systemu iOS 10. Paczki można pobrać i dodać do aplikacji za darmo.

iOS 10 zadebiutował z wieloma nowościami dla deweloperów aplikacji. Jedną z nich jest Messages API, które pozwala tworzyć paczki z ikonami, emoji czy nalepkami, które można potem dodać do aplikacji Wiadomości. Firma z Cupertino przygotowała cztery takie paczki i można je już pobrać za darmo z App Store. Oczywiście, tylko w systemie iOS 10. Znajdziecie je pod poniższymi linkami:

ios_10

Warto dodać, że pierwszy pakiet, czyli Classic Mac został zintegrowany w pierwszej becie nowego systemu iOS, ale jeśli je usunęliście, to pod linkiem będziecie mogli pobrać ponownie.

Obecnie betatesterzy wypatrują premiery iOS 10 beta 2, gdzie zapewne pojawią się kolejne udoskonalenia, w tym być może ciemny motyw, który dostrzeżono w Xcode. Możliwe, że druga beta dla deweloperów zostanie wydana już na początku przyszłego tygodnia. Publiczne beta testy powinny rozpocząć się później w tym miesiącu.

źródło: macotakara

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij