Udostępnij
Tweetnij

TextEdit pojawi się w iOS 10?

W trakcie jednej z sesji na WWDC 2016 dostrzeżono iPada, na którym znalazła się ikona TextEdit. Czyżby procesor tekstu z OS X miałby pojawić się w iOS 10?

W trakcie jednej z sesji na WWDC 2016 dostrzeżono iPada, na którym znalazła się ikona TextEdit. Czyżby procesor tekstu z OS X miałby pojawić się w iOS 10?

Na WWDC 2016 odbyło się w zeszłym tygodniu wiele sesji dla deweloperów. Jedną z nich poświęcono nowościom w API Metal. Na wideo, dokładnie w 17:58 minucie, pojawia się ikona TextEdit. Jest to program, który doskonale znany z OS X. Trafi też do macOS Sierra. Narzędzie jest bardzo prostym procesorem tekstu, który nigdy nie trafił w postaci aplikacji na urządzenia z iOS.

TextEdit

Czyżby więc TextEdit miał pojawić się wraz z iOS 10, który dla wszystkich zostanie udostępniony we wrześniu? Cóż, trudno powiedzieć, ale raczej nie. Program jest prosty i jego dodanie do iOS mija się z celem. Zapewne Apple używa go we wewnętrznych kompilacjach systemu. TextEdit w iOS 10 dla wszystkich jest raczej mało prawdopodobne. Tym bardziej, że już wcześniej dostrzeżono go na rzutach ekranowych z iOS 8 w 2014 roku i wtedy też nie pojawił się w finalnej wersji systemu.

Apple ma różne aplikacje dla iOS, których używa do własnych potrzeb. TextEdit najpewniej też nią jest i nie spodziewajmy się, że program pojawi się jako aplikacja dla wszystkich.

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij