Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja Moje ING do pobrania na iOS

ING Bank Śląski udostępnił dziś w sklepie App Store nową aplikację do bankowości mobilnej – Moje ING, które zapowiedziano już jakiś czas temu. Aplikację można pobrać na iUrządzenia za darmo.

ING Bank Śląski udostępnił dziś w sklepie App Store nową aplikację do bankowości mobilnej – Moje ING, które zapowiedziano już jakiś czas temu. Aplikację można pobrać na iUrządzenia za darmo.

Moje ING to zupełnie nowa aplikacja do bankowości mobilnej od ING Bank Śląski, którą zapowiedziano już jakiś czas temu. Dziś aplikacja debiutuje w App Store, skąd może ją pobrać każdy klient banku i zarazem użytkownik urządzeń z systemem iOS. Moje ING jest aplikacją uniwersalną, a więc z działa z iPhone’ami, iPadami oraz iPodami touch i wymaga systemu iOS 8 lub nowszego.

Moje ING

Moje ING inspirowane jest nowym interfejsem strony banku dla klientów, który aktywowano już jakiś czas temu. Zupełnie nowy, przeprojektowany układ aplikacji ma ułatwić klientom codzienny dostęp do informacji o koncie, kartach kredytowych czy kredytach. Aplikacja pozwala też na proste logowanie z użyciem odcisku palca lub pinu. Z czasem pojawią się nowe funkcje i wśród zapowiedzianych są już: płatności mobilne BLIK i HCE, przechowywanie paragonów oraz interaktywne powiadomienia.

Nowa aplikacja działa także z urządzeniami z systemami Android oraz Windows 10 Mobile. Program pobierzecie na iUrządzenia pod poniższym przyciskiem. Warto dodać, że starsza aplikacja ING na urządzenia z iOS nadal znajduje się w App Store.

appstoreplaystore

źródło: ING

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij