Udostępnij
Tweetnij

Postęp prac nad Apple Campus 2 na nowym filmie (wideo)

W sieci pojawiło się nowe wideo opublikowane przez Matthew Robertsa ukazujące postęp prac nad budową Apple Campus 2.

W sieci pojawiło się nowe wideo opublikowane przez Matthew Robertsa ukazujące postęp prac nad budową Apple Campus 2.

Apple Campus 2 1

Już od wielu miesięcy w Cupertino budowany jest Apple Campus 2. W sieci co rusz pojawiają się nowe zdjęcia i filmy z placu budowy. Na nowym wideo opublikowanym przez Matthew Robertsa można rzucić okiem na system grzewczy i chłodzący cały budynek. O krok do przodu poszły również prace nad budynkami znajdującymi się przy wejściu głównym do kampusu. Wideo pokazuje też, że budowa parkingu mającego pomieścić 11 tysięcy aut dobiega końca. Panele słoneczne na jednym z budynków rozmieszczone są już na prawie całej powierzchni dachu.

Apple Campus 2 2

Dalej możemy zobaczyć budowę podziemnego audytorium. Widać już górną część konstrukcji. W pewnym miejscu formuje się coś, co wygląda jak zaokrąglone schody. Jest to ciekawy element, bo wcześniej nie był pokazywany na planach. Widoczne były schody w linii prostej.

Apple Campus 2 3

Apple poczyniło również postępy w instalacji zadaszenia budynku głównego oraz montażu wewnętrznych i zewnętrznych szyb. O kilka kroków do przodu poszły też prace związane z instalacją paneli słonecznych na dachu kampusu. Dobrze idzie również budowa centrum fitness oraz budynku R&D. Powoli wznoszone są także nowe, niewielkie budynki naprzeciwko Apple Campus 2.  Poniżej wspomniane wideo:

Apple planuje skończyć prace budowlane pod koniec tego roku. Pierwsi pracownicy przeprowadzą się do nowej siedziby już na początku 2017 roku.

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij