Udostępnij
Tweetnij

iPhone 7 i iPhone Pro na nowych schematach. Najlepszych jak dotąd

Steve Hemmerstoffer opublikował nowe schematy techniczne iPhone’a 7 i iPhone’a Pro. Nowe rysunki dają nam, jak do tej pory, najlepszy wgląd na zmiany, które chce wprowadzić Apple.

Steve Hemmerstoffer opublikował nowe schematy techniczne iPhone’a 7 i iPhone’a Pro. Nowe rysunki dają nam, jak do tej pory, najlepszy wgląd na zmiany, które chce podobno wprowadzić Apple.

Poniżej możemy zobaczyć nowe schematy techniczne, na których zaprezentowano smartfony iPhone 7 i iPhone Pro. Widzimy, że oba zostały pozbawiono klasycznego złącza minijack, co pokrywa się z dotychczasowymi plotkami na ten temat. Poza tym w okolicy przedniej kamery pojawia się nowy czujnik. Widzimy, że w miejscu 3,5-mm jacka audio nie ma drugiego głośniczka. Oba smartfony mają wystające aparaty fotograficzne, choć część plotek sugerowało, że tak nie będzie.

iPhone-7-WATERMARKED

iPhone-7-Pro-WATERMARKED

iPhone 7 ma pojedynczy aparat fotograficzny, który bardziej zbliżono do bocznej krawędzi obudowy. Natomiast iPhone Pro ma sekcję z podwójnym aparatem fotograficznym. Na jego pleckach pojawia się także interfejs Smart Connector, który znamy z iPadów Pro.

Czy powyższe rysunki rzeczywiście prezentują nowe iPhone’y? Możliwe, że tak jest, ale pewności nie ma. Hemmerstoffer na długo przed premierą opublikował schemat techniczny 12,9-calowgo iPada Pro, który z czasem okazał się autentyczny. Leakster nierzadko jednak dostarcza niesprawdzone plotki. Jedno jest pewne. O autentyczności tych schematów przekonamy się dopiero we wrześniu.

źródło: uswitch

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij