Udostępnij
Tweetnij

Mój Mac Magazyn w wersji dla niewidomych

Nasi koledzy z Mój Mac Magazynu wychodzą naprzeciw potrzebom osób słabowidzących lub niewidomych i udostępnili własny magazyn w formie audiobooka.

Nasi koledzy z Mój Mac Magazynu wychodzą naprzeciw potrzebom osób słabowidzących lub niewidomych i udostępnili własny magazyn w formie audiobooka.

Mój Mac Magazyn we współpracy z Orange Polska i Audioteką przygotował specjalną wersję własnego magazynu, w którym poruszany jest temat dostępności, w formie audiobooka. W ten sposób osoby słabowidzące lub niewidome także mogą zapoznać się z treścią magazynu.

mmm

Udział w nagraniach wzięło dwóch lektorów: Leszek Filipowicz i Maciej Więckowski. Audiobook trwa ponad cztery godziny (dokładnie 04:08:16) i można go nabyć w Audiotece za symboliczną złotówkę. Magazyn w formie audiobooka kupicie tutaj.

źródło: mójmac.pl

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij