Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia poprawioną wersję iOS 9.3

Apple udostępniło wczoraj wieczorem poprawioną wersję aktualizacji iOS 9.3, która rozwiązuje problemy z błędami aktywacji. Uaktualnienie przeznaczone jest dla starszych iUrządzeń.

Apple udostępniło wczoraj wieczorem poprawioną wersję aktualizacji iOS 9.3, która rozwiązuje problemy z błędami aktywacji. Uaktualnienie przeznaczone jest dla starszych iUrządzeń.

iOS 9.3 okazało się być pechowe dla Apple’a. W nowej wersji oprogramowania dla iGadżetów pojawiło się sporo problemów związanych z błędami aktywacji oraz otwieraniem linków z aplikacji. Apple wstrzymało dystrybucję iOS 9.3 dla starszych iGadżetów (jak iPad 2 czy iPhone 4s), a wczoraj proces wznowiono. Nowy build oznaczony jest ciągiem znaków 13E237 i jest dostępny do pobrania drogą OTA.

iOS 9.3

iOS 9.3 zawiera mnóstwo udoskonaleń i nowych funkcji, jak Night Shift czy możliwość zabezpieczania notatek hasłem lub Touch ID. Szerzej na temat nowości w iOS 9.3 przeczytacie w tym artykule.

Wznowiona aktualizacja nie rozwiązuje jednak ostatnich problemów, a więc związanych z poprawnym otwieraniem linków z aplikacji. Z tymi błędami na razie można poradzić sobie tylko tymczasowo. Rozwiązanie nadejdzie zapewne wraz z iOS 9.3.1.

źródło: macrumors

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij