Udostępnij
Tweetnij

Zamówił iPhone’a 6s, a dostał… kłódkę

Malezyjczyk, Alans Ng, zamówił w sklepie internetowym 11 street złotego iPhone’a 6s. Spodziewał się nowego telefonu Apple, ale zawartość paczki bardzo go zaskoczyła. Zamiast smartfona w środku znalazł marnej jakości kłódkę.

Malezyjczyk, Alans Ng, zamówił w sklepie internetowym 11 street złotego iPhone’a 6s. Spodziewał się nowego telefonu Apple, ale zawartość paczki bardzo go zaskoczyła. Zamiast smartfona w środku znalazł marnej jakości kłódkę.

Zakupy online to zawsze pewne ryzyko. Zapewne niejeden z Was doświadczył rozczarowania, kiedy po otwarciu paczki okazało się, że produkt jest niezgodny z opisem lub po prostu zepsuty. Niejeden zapewne został też oszukany. Tak było z w przypadku pewnego Malezyjczyka. Alans Ng zamówił za pośrednictwem 11street, malezyjskiego sklepu internetowego, złotego iPhone’a 6s (16GB). Za telefon zapłacił 736 dolarów, o 50 dolarów mniej niż normalnie. Kiedy jednak otworzył paczkę, okazało się, że towar bardzo odbiegał od opisu. Nie był to nawet smartfon, a… kłódka, w dodatku marnej jakości i, z tego co widać na załączonym zdjęciu, raczej bez załączonego kluczyka. Pan Ng zatem podzielił się sprawą na Facebooku.

iphone

Sprawa bardzo szybko zyskała rozgłos i dotarła do 11street. Oczywiście, w trybie natychmiastowym towar panu Ng zastąpiono nowym, jednak z pewnością Malezyjczyk dwa razy zastanowi się przed dokonaniem kolejnych zakupów. Na szczęście zasadą sklepu jest to, że sprzedawca nie otrzymuje żadnych pieniędzy, dopóki użytkownik nie jest zadowolony z zakupu. Innymi słowy – towar musi zgadzać się z opisem, by na konto sprzedawcy wpłynęła podana przy transakcji kwota.

Źródło: PhoneArena

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij