Udostępnij
Tweetnij

Phil Schiller sprawił, że App Store ma się coraz lepiej

Phil Schiller niedawno przejął obowiązki Eddy’ego Cue i już widać pierwsze efekty jego pracy. Sekcja Best New Apps jest teraz częściej odświeżana, a to dopiero początek zmian.

IMG_6517

Phil Schiller niedawno przejął pewne obowiązki Eddy’ego Cue i już widać pierwsze efekty jego pracy. Sekcja Best New Apps jest teraz częściej odświeżana, a to dopiero początek zmian.

W grudniu zeszłego roku doszło do zmian na stanowiskach kierowniczych Apple’a. Phil Schiller, który jest starszym wiceprezesem Apple’a do spraw światowego marketingu, przejął od Eddy’ego Cue obowiązki nad sklepami z aplikacjami i już widać pierwsze efekty jego pracy. Jak raportuje serwis 9to5mac, pod komendą Schillera sekcja Best New Apps, która znajduje się pod Polecane jest częściej odświeżana. Pojawiają się nowe propozycje aplikacji w krótszych odstępach czasu. Wcześniej zamiany dokonywano raz w tygodniu (zazwyczaj w czwartek).

Jest to o tyle istotne, że wielu użytkowników iGadżetów odwiedza sekcję Best New Apps każdego dnia i jest bardzo prawdopodobne, że do zmian w „ofercie” dochodzi w podobnych odstępach czasu. Tweet Schillera sprzed dwóch dni sugeruje nam jednak, że to dopiero początek i planowanych jest więcej zmian.

Jakie to zmiany? Tego na razie nie wiadomo i odpowiedź poznamy zapewne z czasem. Dobrym momentem do zaprezentowania nowości w sklepie App Store będzie czerwcowa konferencja WWDC 2016 dla deweloperów aplikacji. Być może wtedy dowiemy się więcej. Jedno jednak jest pewne, dzięki Schillerowi zmiany na plus zauważą nie tylko użytkownicy, ale i deweloperzy.

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij