Udostępnij
Tweetnij

Apple publikuje dwie nowe reklamy iPhone’ów 6s (wideo)

Apple kolejny raz wypuściło nowe reklamy, w których skupia się na 3D Touch oraz nowej funkcji dla zdjęć – Live Photos.

Apple kolejny raz wypuściło nowe reklamy, w których skupia się na 3D Touch oraz nowej funkcji dla zdjęć – Live Photos.

Jeśli posiadacze w domu telewizor i od czasu do czasu oglądacie poszczególne programy, pewnie zauważyliście nawał reklam z iPhone’em 6s w roli głównej. W polskich wersjach reklam (a raczej zagranicznych dostosowanych do polskiego rynku) kładzie się nacisk przede wszystkim na aparat i Live Photos oraz 3D Touch. W nowych, zagranicznych reklamach jest podobnie.

Apple wypuściło w świat nowe, krótkie spoty reklamowe, w których opowiada o najciekawszych zmianach w najnowszym iPhonie. W pierwszym wideo gigant z Cupertino kładzie nacisk na oszczędność czasu dzięki funkcji 3D Touch. Dzięki niej możemy między innymi obejrzeć wideo bez jego otwierania, przeczytać szybciej wiadomość czy sprawdzić miejsce na mapie, uzyskać dostęp do daty na kalendarzu czy zrobić zakupy. Można również łatwiej wybrać swój lot. Lub sprawdzić, że właśnie się na niego spóźniliśmy, tak jak to zrobiła bohaterka poniższej reklamy:

W drugim spocie Apple opowiada o Live Photos, czyli nowym formacie zdjęć, które przypominają GIF-y. W sumie działa to tak, że iPhone zapisuje kilka sekund przed i po zrobieniu zdjęcia, a po jego dotknięciu jesteśmy w stanie obejrzeć kilkusekundowe wideo i poznać okoliczności wykonania tego zdjęcia. Niestety, nie można ich umieścić później w gazetach, jak to bywało w Proroku Codziennym w powieściach z Harrym Potterem w roli głównej. Ale opcja jest na tyle ciekawa, by Apple mogło się nią pochwalić w najnowszej reklamie:

Źródło: AppleInsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij