Udostępnij
Tweetnij

Apple oferuje warsztaty fotograficzne dla posiadaczy iPadów i iPhone’ów

Apple rozpoczyna nowy cykl warsztatów, dzięki którym nauczą swoich klientów czegoś więcej o obróbce zdjęć oraz różnych technikach fotograficznych.

Apple Pencil

Apple rozpoczyna nowy cykl warsztatów, dzięki którym nauczą swoich klientów czegoś więcej o obróbce zdjęć oraz różnych technikach fotograficznych.

Począwszy od przyszłego miesiąca Apple będzie oferowało w swoich oficjalnych sklepach warsztaty z obróbki zdjęć dla właścicieli iPhone’ów. Będą one pokrywały wiele technik i obsługę wielu akcesoriów. Na liście znajdzie się między innymi nauka fotografii poklatkowej, zdjęć z długą ekspozycją czy makrofotografii. Uczniowie będą uczyli się również technik artystycznej obróbki zdjęć.

Inny zestaw warsztatów będzie uczył rysowania, malowania czy szkicowania na iPadzie. Firma Apple, w ramach najnowszej kampanii „Zacznij od czegoś nowego” może przygotować również specjalny materiał ilustracyjny na swojej stronie oraz w sklepach.

Nowe działania Apple związane są między innymi z promowaniem iPada Pro jako narzędzia artystycznego. Jak wiadomo, urządzenie ma niezwykle czuły ekran dotykowy, który współpracuje z Apple Pancil, czyli rysikiem reagującym zarówno na nacisk, jak i pochylenie. W ten sposób daje wrażenie pracy chociażby z normalnym pędzlem czy ołówkiem. Niestety, na warsztaty w Polsce raczej nie mamy co liczyć.

Źródło: AppleInsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij