Udostępnij
Tweetnij

Apple opracowuje skalowalne 3D Touch z myślą o iPadach

Jeśli wierzyć plotkom, to Apple przygotowuje nową, skalowalna technologię 3D Touch, którą będzie można wykorzystać w iPadach. Nawet w 12,9-calowym iPadzie Pro.

3D Touch

Jeśli wierzyć plotkom, to Apple przygotowuje nową, skalowalna technologię 3D Touch, którą będzie można wykorzystać w iPadach. Nawet w 12,9-calowym iPadzie Pro.

AppleInsider raportuje, powołując się na anonimowe źródła, które wcześniej dostarczały sprawdzonych informacji, że firma z Cupertino przygotowuje skalowalną technologię 3D Touch z myślą o przyszłych produktach. Jeśli wierzyć plotkom, to 3D Touch z iPhone’ów 6s nie da się technicznie zaimplementować w urządzeniach z większymi ekranami, jak na przykład w 9,7″ iPadach. Wczoraj wspominaliśmy wam, że iPad Air 3 ma zadebiutować w pierwszej połowie 2016 roku, ale nie ma wspierać 3D Touch. Być może właśnie z powodu problemów związanych z implementacją.

Skalowalna technologia 3D Touch ma umożliwić implementowanie w urządzeniach z większymi ekranami. Podobno będzie to możliwe nawet w 12,9-calowym iPadzie Pro. To rozwiązanie zapewne najpierw znajdzie się w iPhone’ach 7, których premiery spodziewamy się we wrześniu, a dopiero później trafi na pokład iPadów.

źródło: appleinsider

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij