Udostępnij
Tweetnij

iOS 9.2 może nieco przyspieszyć iPhone’a 4s i iPada 2 (wideo)

Twórcy kanału iAppleBytes opublikowali na własnym kanale w YouTube kilka filmów, na których porównują prędkość wykonywania tych samych operacji na starszych iGadżetach, które pracują pod kontrolą iOS 8.4.1, iOS 9.1 oraz iOS 9.2 beta 2. Najbliższa aktualizacja powinna ponownie nieco przyspieszyć starsze iUrządzenia, ale…

ios-9-logo

Twórcy iAppleBytes opublikowali na własnym kanale w YouTube kilka filmów, na których porównują prędkość wykonywania tych samych operacji na starszych iGadżetach, które pracują pod kontrolą iOS 8.4.1, iOS 9.1 oraz iOS 9.2 beta 2. Najbliższa aktualizacja powinna ponownie nieco przyspieszyć starsze iUrządzenia, ale…

iOS 9 nieco zwalnia pracę starszych iUrządzeń względem iOS 8.4.1, choć nieznacznie. Na szczęście, wraz z iOS 9.2 ma to szansę ulec pewnej poprawie. Twórcy kanału iAppleBytes opublikowali film, na którym porównują działanie starszych iGadżetów, jak iPhone 4s, 5 i 5s pod kontrolą dwóch różnych wersji oprogramowania: iOS 9.1 oraz iOS 9.2 beta 2. Okazuje się, że iOS 9.2 na takich urządzeniach, jak iPhone 4s (a więc pewnie także na iPadzie 2 i iPadzie mini z 2012 roku) działa ciut szybciej, co możecie zobaczyć na poniższym filmie.

Niestety, wydajność na iOS 9.2 beta w porównaniu do iOS 8.4.1 nadal jest nieco gorsza, co z kolei obejrzycie na poniższym filmie.

Tak więc proces związany z aktualizacją starszych iGadżetów z iOS 8.4.1 do nowszej wersji pozostaje waszym wyborem.

źródło: iAppleBytes

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij