Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 8.4.1 z poprawkami dla Apple Music

Apple udostępniło dziś kolejne uaktualnienie dla iPhone’ów i iPadów w postaci iOS 8.4.1, w którym poprawiono błędy związane z Apple Music.

iOS 8 logo

Apple udostępniło dziś kolejne uaktualnienie dla iPhone’ów i iPadów w postaci iOS 8.4.1, w którym poprawiono błędy związane z Apple Music.

Apple, dziś po godzinie 19:00 udostępniło kolejną aktualizację dla iGadżetów w postaci iOS 8.4.1. Niestety, wykaz zmian jest dosyć ubogi i zawiera jedynie informacje na temat poprawek błędów i udoskonaleń obejmujących usługę Apple Music. Jest jednak możliwe, że firma z Cupertino zaszyła tu także poprawki błędów związanych z zabezpieczeniami, czym często się nie chwali.

IMG_4081

W każdym razie, iOS 8.4.1 możecie pobrać udając się do Ustawienia, Ogólne i Uaktualnienia. Aktualizacja waży kilkadziesiąt megabajtów (rozmiar uaktualnienia może być różny w zależności od iUrządzenia).

 

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij