Udostępnij
Tweetnij

Chrome 42 na iOS do pobrania. Co nowego?

Po Androidzie przyszła pora na urządzenia z systemem iOS. Właściciele iUrządzeń również mogą pobrać nową przeglądarkę Google z numerkiem 42. Co nowego?

IMG_2613

Po Androidzie przyszła pora na urządzenia z systemem iOS. Właściciele iUrządzeń również mogą pobrać nową przeglądarkę Google z numerkiem 42. Co nowego?

Najnowsze wydanie Chrome na iOS oznaczone jest numerem 42.0.2311.47 i debiutuje z następującymi nowościami oraz udoskonaleniami:

  • ułatwiono start z wyszukiwaniem i przeglądaniem. Nowe karty i wyszukiwanie głosowe możemy teraz otwierać z poziomu ekranu Dzisiaj. W tym celu musimy tylko dodać w centrum powiadomień widżet Chrome;

FullSizeRender

  • dodano nowe opcje, które pojawiają się po przeciągnięciu karty palcem w dół. Poza odświeżeniem danej strony znajdziemy tu teraz kontrolki, za pomocą których zamkniemy lub otworzymy nową stronę;
  • dodano wsparcie dla rozszerzeń aplikacji, jak 1Password lub LastPass;
  • uproszczono otwieranie linków do stron z innych aplikacji.

Najnowsze Chrome na iOS pobierzecie w App Store.

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij