Udostępnij
Tweetnij

iOS 8.3 blokuje dostęp do aplikacji z eksploratorów plików

To nie żart. Apple wprowadziło w iOS 8.3 zmiany, które spowodowały zablokowanie dostępu do aplikacji z poziomu popularnych eksploratorów plików, jak iExplorer i iFunBox.

To nie żart. Apple wprowadziło w iOS 8.3 zmiany, które spowodowały zablokowanie dostępu do aplikacji z poziomu popularnych eksploratorów plików, jak iExplorer i iFunBox.

iOS 8.3 udostępniono kilka dni temu i okazuje się, że w tej wersji systemu Apple dokonało pewnych zmian, które zaowocowały brakiem dostępu do aplikacji z poziomu eksploratorów plików, jak na przykład iFunBox, iTools, iExplorer, iBackupBot czy PhoneView. Zmiany nie dotyczą urządzeń z jailbreakiem, ale w innych przypadkach jest to dosyć problematyczne. W szczególności dla deweloperów aplikacji, którzy muszą szukać nowych sposobów na przywrócenie chociażby częściowego dostępu do piaskownicy.

iFunBox-iOS-8.3

iFunBox był jednym z pierwszych narzędzi, które doczekało się pewnego obejścia problemu w iOS 8.3. Narzędzie z numerem 2.95 pozwala na otwieranie w piaskownicy programów ze wsparciem dla iTunes File Sharing. Aplikacje bez wsparcia dla tej funkcji wymagają niestety jailbreaku.

źródło: macrumors

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij