Udostępnij
Tweetnij

Apple udostępnia iOS 8.4 beta 1 z nową aplikacją Muzyka

Apple udostępniło deweloperom aplikacji pierwszą betę systemu iOS z numerkiem 8.4. W oprogramowaniu znajdziemy zupełnie nową aplikację Muzyka, ale jeszcze bez dostępu do nowej usługi strumieniowania, którą przygotowuje firma z Cupertino.

Apple udostępniło deweloperom aplikacji pierwszą betę systemu iOS  z numerkiem 8.4. W oprogramowaniu znajdziemy zupełnie nową aplikację Muzyka, ale jeszcze bez dostępu do nowej usługi strumieniowania, którą przygotowuje firma z Cupertino.

iOS 8.4 beta 1 mogą pobrać deweloperzy zarejestrowani w programie iOS Dev. System nie jest jeszcze dostępny w ramach publicznych beta testów, które Apple uruchomiło wraz z betą iOS 8.3. Jest jednak możliwe, że za kilka tygodni iOS 8.4 (wraz z trzecią czy czwartą betą) będą mogli testować wszyscy.

iOS 8.4 to przede wszystkim zupełnie nowa aplikacja Muzyka w wersji preview (poglądowej). Jakie zmiany wprowadza nowa Muzyka? Całkiem sporo i warto tu wymienić:

  • nowy, przeprojektowany interfejs użytkownika, który na pierwszy rzut oka wydaje się wygodniejszy w obsłudze niż ten starszy;
  • ostatnio dodane rzeczy (playlisty i albumy) pojawiają się na górze biblioteki (podobnie jak w iTunes 12);
  • udoskonalono dostęp do iTunes Radio (które w Polsce nadal nie jest dostępne);
  • nowy mini-player, który pozwala nam sterować odtwarzaną muzyką w trakcie wykonywania innych czynności w aplikacji;
  • odświeżono okno dla teraz odtwarzanej muzyki;
  • udoskonalono wyszukiwanie.

iOS 8.4 beta 1 można zainstalować na iPhone’ach 4s i nowszych, iPadach 2 i nowszych i iPodzie touch 5. generacji. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, kiedy Apple udostępni finalne wydanie iOS 8.4. Możliwe, że w czerwcu lub lipcu.

źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij