Udostępnij
Tweetnij

iPad papieża Franciszka trafi na aukcję. Pieniądze pójdą na cele charytatywne

Już za kilkanaście dni iPada papieża Franciszka trafi na aukcję z charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Paysandu.

ope_frnacis_speech_reuters

Już za kilkanaście dni iPada papieża Franciszka trafi na aukcję z charytatywną, z której dochód zostanie przeznaczony na Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Paysandu.

Urządzenie, które trafi na aukcję, zostało przekazane przez papieża Franciszka urugwajskiemu księdzu – Gonzalo Aemiliusowi, który odwiedził Watykan. Przyjaźń pomiędzy nimi narodziła się jeszcze za czasów, gdy Jorge Bergoglio był arcybiskupem Buenos Aires.

iPad ma trafić na aukcję już 14 kwietnia. Szacuje się, że urządzenie może zostać sprzedane nawet za 40 tysięcy dolarów. Pieniądze zostaną przeznaczone na Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Paysandu. Idea jest taka, aby szkoła została powiększona i mogło do niej uczęszczać więcej osób. Niestety, to wiąże się z kosztami. Nie tylko na sale, ale również na centrum sportowe, które jest w planach. Dlatego też Gonzalo Aemilius ma zamiar wspomóc ten cel za sprawą aukcji wspomnianego iPada.

źródło: ndtv

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij