Udostępnij
Tweetnij

W iOS 8.3 darmowe aplikacje pobierzemy bez podawania hasła

W becie systemu iOS 8.3 dostrzeżono nowe ustawienia dla hasła w iTunes Store. System pozwoli nam na pobieranie darmowych rzeczy ze sklepu bez konieczności wpisywania hasła dla konta.

W becie systemu iOS 8.3 dostrzeżono nowe ustawienia dla hasła w iTunes Store. System pozwoli nam na pobieranie darmowych rzeczy ze sklepu bez konieczności wpisywania hasła dla konta.

Serwis 9to5mac informuje o nowej opcji w ustawieniach iTunes Store i App Store i jest to Ustawienia hasła. Widzimy tutaj, że możemy wyłączyć hasło w przypadku pobierania darmowych aplikacji czy gier z App Store. Obecnie musimy je wpisywać. Ponadto możemy skonfigurować kiedy ma być wymagane hasło.

Opcja dostępna jest tylko wtedy, gdy wyłączymy przycisk Touch ID. W przeciwnym wypadku Ustawienia hasła nie pojawią się w ustawieniach. Na razie nie możemy jeszcze skonfigurować tej opcji, ale domyślamy się, że Apple nam to umożliwi wraz z finalną odsłoną systemu iOS 8.3. Obecnie oprogramowanie znajduje się w fazie beta testów. iOS 8.3 mogą również testować osoby bez dostępu do konta deweloperskiego.

źródło: 9to5mac

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij