Udostępnij
Tweetnij

iPhone 6s nadal z aparatem 8 Mpix?

Wierzy w to pewien analityk – Jeff Pu, który stwierdza, że kolejny iPhone (6s) nadal może mieć aparat fotograficzny 8 Mpix.

iPhone 6

Wierzy w to pewien analityk – Jeff Pu, który stwierdza, że kolejny iPhone (6s) nadal może mieć aparat fotograficzny 8 Mpix.

Informacja została przekazana przez analityka Jeffa Pu, który stwierdził taki fakt w trakcie dyskutowania sytuacji firmy Largan Precision Co. – jednego z dostawców obiektywów. Pu prognozuje, że firma nie zaliczy w tym roku zbyt dużego wzrostu na rynku, gdyż producenci smartfonów niezbyt chętnie przechodzą na aparaty fotograficzne z większymi obiektywami. Analityk stwierdza, że flagowe smartfony rzadko wyposażone są w matryce 16-20 Mpix. Częściej jest to 8-13 Mpix. Wynika to z braku odpowiedniej liczby stosowanych matryc CMOS dla aparatów z większymi obiektywami. Dlatego Pu uważa, że Apple nie zmieni obiektywu w iPhonie 6s na większy i nadal będzie to aparat 8 Mpix. Po to, aby nie borykać się z problemami (a dokładniej opóźnieniami) przy produkcji.

Ile w tym prawdy? Tego nie wiemy. iPhone ma aparat fotograficzny 8 Mpix od czasów modelu 4s, ale ten jest oczywiście z roku na rok udoskonalany. Na przykład w iPhonie 6 Plus doczekał się technologii OIS (optycznej stabilizacji obrazu). Premiery iPhone’a 6s spodziewamy się późnym latem lub jesienią tego roku.

źródło: taipeitimes

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij