Udostępnij
Tweetnij

Apple przypomina o telekonferencji. We wtorek poznamy wyniki firmy za zeszły kwartał

Apple poinformowało w komunikacie prasowym o zbliżającej się telekonferencji poświęconej wynikom finansowym za zeszły kwartał. Te poznamy już 27 stycznia.

Logo firmy Apple

Apple poinformowało w komunikacie prasowym o zbliżającej się telekonferencji poświęconej wynikom finansowym za zeszły kwartał. Te poznamy już 27 stycznia.

Firma z Cupertini przypomina, że już we wtorek (27 stycznia) udostępni wyniki finansowe za czwarty kwartał 2014 roku (dla Apple był to pierwszy kwartał 2015 roku fiskalnego). Po udostępnieniu wyników rozpocznie się telekonferencja, w trakcie której przedstawiciele Apple będą udzielać odpowiedzi na pytania. Telekonferencja rozpocznie się o godzinie 2:00 naszego czasu (w nocy z wtorku na środę). Pod tym adresem dostępny będzie webcast.

Jedno jest pewne. Zeszły kwartał był z pewnością dla Apple rekordowy. Analitycy prognozują, że od października do końca grudnia firma sprzedała nawet 70 mln iPhone’ów. Dla porównania, w czwartym kwartale 2013 roku sprzedano nieco ponad 50 mln smartfonów z iOS i 26 mln iPadów. Ile w zeszłym kwartale? Odpowiedź na to pytanie poznamy już za kilka dni.

źródło: informacja prasowa

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij