Udostępnij
Tweetnij

Sklep App Store z iOS 8 w końcu po polsku!

Apple długo kazało nam czekać na w pełni spolszczoną wersję App Store. Do teraz, gdyż rodzima wersja sklepu na iUrządzeniach już jest!

IMG_0124

Apple długo kazało nam czekać na w pełni spolszczoną wersję App Store. Do teraz, gdyż rodzima wersja sklepu na iUrządzeniach już jest!

Polska wersja sklepu App Store pojawiała się przez ostatnie lata w wersjach beta systemu iOS. Polonizacja nie była jednak pełna. Do teraz, gdyż iUrządzenia doczekały się w pełni spolszczonego sklepu. Każdy z elementów, kategorie, opisy i przyciski dostępne są w polskim języku. Po angielsku dostępne są tylko opisy samych aplikacji, ale to już nie zależy od Apple, a od deweloperów aplikacji i gier.

IMG_0123

Jeśli na waszym urządzeniu nie widzicie polskiej wersji App Store, to musicie się wylogować i ponownie zalogować z wykorzystaniem Apple ID. Można to zrobić w dolnej części okna App Store na zakładce Featured. Warto dodać, że Apple potrzebowało aż 6 lat na spolszczenie App Store. Sklep debiutował w listopadzie 2008 roku.

IMG_0122

IMG_0121

Czy wiesz, że Apple zmieniło w App Store przycisk FREE na GET?

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij