Udostępnij
Tweetnij

iOS 8 już na 56% wszystkich iUrządzeń

Apple udostępniło świeże statystyki, z których wynika, że iOS 8 zadomowił się już na 56% wszystkich iUrządzeń. Tempo adaptacji nadal jednak nie jest zbyt szybkie.

Apple udostępniło świeże statystyki, z których wynika, że iOS 8 zadomowił się już na 56% wszystkich iUrządzeń. Tempo adaptacji nadal jednak nie jest zbyt szybkie.

5 problemów z iOS 8 i sposoby na ich rozwiązanie

Najnowsze dane statystyczne, które opublikowało Apple na stronie dla deweloperów aplikacji, zebrano 10 listopada na podstawie odwiedzin sklepu App Store. Okazuje się, że już 56% wszystkich iUrządzeń pracuje w oparciu o system iOS 8. Jest dobrze, ale czy idealnie? Okazuje się, że iOS 8 przez kolejne 2 tygodnie umocnił się zaledwie o 4%. Pod koniec października system mógł pochwalić się 52% udziałem i wtedy też wspominaliśmy, iż tempo adaptacji nieco zmalało.

ios811

Warto dodać, że 40% pozostałych iUrządzeń pracuje nadal pod kontrolą iOS 7, a 5% ze starszymi wersjami systemu. W takim razie gdzieś jest błąd, bo łącznie otrzymujemy 101%… Niestety, Apple nie ujawniło szczegółów związanych z adaptacją iOS 8.1, który udostępniono dwa tygodnie temu. Warto dodać, że niedawno Apple zaczęło zachęcać użytkowników do zainstalowania nowej wersji iOS, o czym szerzej wspominaliśmy wam w zeszłym tygodniu.

źródło: macrumors

Fotografujesz smartfonem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij