Udostępnij
Tweetnij

Windows 95 uruchomiony na iPhonie 6 Plus!

Dokonał tego pewien Chińczyk, który ukrywa się pod pseudonimem xyq058775. W tym celu wykorzystał narzędzie iDos, które z powodzeniem pozwoliło mu uruchomić Windows 95 na iPhonie 6 Plus!

183048vvy0yrafqdvbvupf

Dokonał tego pewien Chińczyk, który ukrywa się pod pseudonimem xyq058775. W tym celu wykorzystał narzędzie iDos, które z powodzeniem pozwoliło mu uruchomić Windows 95 na iPhonie 6 Plus!

Jakiś czas temu wspominaliśmy wam o Windows 95 uruchomionym na smart watchu Samsunga, a teraz pewien Chińczyk ten sam system operacyjny uruchomił na iPhonie 6 Plus. W tym celu wykorzystał narzędzie iDos (zbliżone do DOSBoksa). Windows 95 uruchomił się normalnie, ale próba przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania do Windows XP zakończyła się już fiaskiem.

Instrukcję instalacji (niestety, tylko w języku chińskim) znajdziecie udając się do źródła tego wpisu. Niemniej, raczej nie próbujcie tego sami, a potraktujcie jedynie jako ciekawostkę.

0238ef6bbd9be53a

źródło: feng

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij