Udostępnij
Tweetnij

iOS 8 z funkcją ładowania baterii za pomocą… mikrofalówki!?

Za nami oficjalna premiera systemu iOS 8. Tymczasem po sieci krąży grafika, w której znajdziemy informacje o nowej funkcji związanej z możliwością ładowania baterii za pomocą… mikrofalówki! Co ciekawe, osób, które dały się na to nabrać nie brakuje.

ios8-wave

Za nami oficjalna premiera systemu iOS 8. Tymczasem po sieci krąży grafika, w której znajdziemy informacje o nowej funkcji związanej z możliwością ładowania baterii za pomocą… mikrofalówki! Co ciekawe, osób, które dały się na to nabrać nie brakuje.

Zobacz koniecznie >> Jimmy Kimmel pokazuje Amerykanom iPada Maxi (wideo)

Pamiętacie zeszłoroczną premierę iOS 7? Wtedy też mówiono o nowej funkcji, którą wprowadza aktualizacja, w postaci… wodoodporności. W tym roku, wraz z aktualizacją do iOS 8, żartownisie wymyślili coś innego. Po sieci krąży grafika, w której możemy znaleźć informacje na temat nowej funkcji wnoszonej po aktualizacji do iOS 8 i jest to możliwość ładowania energii baterii w mikrofalówce! Jak działa to „rozwiązanie”? Okazuje się, że baterię można „naładować” do pełna w 60 sekund w mikrofalówce o mocy 700W lub w 70 sekund przy 800W. I mała uwaga: baterii nie wolno ładować dłużej niż 300 sekund.

Brzmi niedorzecznie, prawda? Co jednak ciekawe, naiwnych wcale nie brakuje, co możecie zobaczyć między innymi poniżej.

ios8-wave-2

źródło: imgur.com

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij