Udostępnij
Tweetnij

iOS 8 beta 6 w rękach partnerów Apple. A kiedy dla deweloperów?

Jeśli wierzyć plotkom, to Apple udostępniło partnerom szóstą betę iOS 8, która nie trafiła jednak w ręce deweloperów.

iOS 8 logo

Jeśli wierzyć plotkom, to Apple udostępniło partnerom szóstą betę iOS 8, która nie trafiła jednak w ręce deweloperów.

Przeczytaj koniecznie >> Sekrety iOS 8

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple udostępniło iOS 8 beta 5 (o nowościach w tej wersji systemu przeczytacie więcej tutaj) na początku sierpnia. Niestety, ale mimo przypuszczeń, wczoraj nie doczekaliśmy się kolejnej wersji beta nowego oprogramowania dla iGadżetów. Apple udostępniło w ręce deweloperów jedynie szóstą betę OS X Yosemite.

Tymczasem serwis BGR informuje, że Apple udostępniło iOS 8 beta 6, ale tylko w ręce partnerów (w tym operatorów sieci komórkowych). Znany jest również wykaz zmian w tej wersji oprogramowania, który znajdziecie w źródle niniejszej informacji. Na chwilę obecną nie wiemy, czy firma z Cupertino udostępni nową betę iOS 8 w ręce deweloperów. Możliwe, że nie, gdyż iOS 8 beta 5 wygasa dopiero w październiku. Prace nad systemem pomału są finalizowane i całkiem możliwe, że deweloperzy otrzymają już tylko build GM (Golden Master), a więc praktycznie finalne wydanie, które potem trafi w ręce wszystkich zainteresowanych w postaci aktualizacji. Wiemy również, że operatorzy sieci muszą zaakceptować zmiany w iOS 8 beta 6 do 5 września.

źródło: BGR

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij