Udostępnij
Tweetnij

Apple dodaje w App Store informacje o funkcji Family Sharing

Firma z Cupertino rozpoczęła aktualizować opisy aplikacji w App Store, gdzie pojawia się informacja o dostępności funkcji Family Sharing.

Sklep App Store

Firma z Cupertino rozpoczęła aktualizować opisy aplikacji w App Store, gdzie pojawia się informacja o dostępności funkcji Family Sharing.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najlepszych aplikacji i gier na iPada [lipiec 2014]

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Family Sharing jest nową funkcją z systemu iOS 8, który obecnie znajduje się w fazie beta, umożliwiającą współdzielenie wśród członków rodziny aplikacji i gier zakupionych w App Store. Do premiery finalnej wersji nowego oprogramowania dla iUrządzeń pozostało już tylko kilka tygodni, a więc nic dziwnego, że Apple już teraz rozpoczęło aktualizować opisy aplikacji pod kątem nowej funkcji. Przykład widzicie na poniższym zrzucie ekranowym.

Family Sharing w App Store

Warto zauważyć, że nie wszystkie programy i gry zakupione w App Store będziemy mogli współdzielić z członkami rodziny. To będzie zależeć od samych deweloperów, którzy we własnych aplikacjach będą mogli wyłączyć tę opcję lub też ograniczyć współdzielenie na podstawie daty zakupu. Premiery iOS 8 dla wszystkich spodziewamy się we wrześniu.

źródło: iFun

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij