Udostępnij
Tweetnij

Sam Sung, były pracownik Apple, wystawia na aukcji własną kartę

O byłym pracowniku Apple – Sam Sungu – wspominaliśmy wam już wcześniej. Jegomość właśnie wystawił własną kartę pracowniczą na aukcji w serwisie eBay!

Sam Sung

O byłym pracowniku Apple – Sam Sungu – wspominaliśmy wam już wcześniej. Jegomość właśnie wystawił własną kartę pracowniczą na aukcji w serwisie eBay!

Przeczytaj koniecznie >> Android jest dla biednych ludzi? (zobacz to u siebie na mapie!)

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Sam Sung jest byłym pracownikiem Apple. Pracował na stanowisku specjalisty w Vancouver. Zrobiło się o nim głośno z racji zbieżności imienia i nazwiska do nazwy głównego rywala Apple – Samsunga. Obecnie Sam Sung pracuje w firmie Holloway Schulz.

Tymczasem Sam Sung postanowił wystawić na aukcji w serwisie eBay własną kartę pracowniczą. Zwycięzca otrzyma także koszulkę z autografem. Aukcja rozpoczęła się od 99 centów, ale w momencie publikacji tego wpisu cena przekroczyła już 6 tysięcy dolarów.

źródło: Android Authority

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij