Udostępnij
Tweetnij

Foxconn zatrudnia 100 tysięcy nowych pracowników. Z myślą o produkcji iPhone’a 6

Tajwańskie media informują, że Foxconn jest w obecnie w trakcie zatrudniania aż 100 tysięcy pracowników, którzy mają zająć się produkcją iPhone’a 6.

iPhone'y 6

Tajwańskie media informują, że Foxconn jest w obecnie w trakcie zatrudniania aż 100 tysięcy pracowników, którzy mają zająć się produkcją iPhone’a 6.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 8. Najciekawsze funkcje niezaprezentowane w trakcie WWDC

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

UDN.com informuje, że Foxconn obecnie stara się pozyskać aż 100 tysięcy nowych pracowników, którzy zostaną zatrudnieni w fabrykach, gdzie będzie odbywać się masowa produkcja iPhone’ów 6. Proces ma rozpocząć się już w przyszłym miesiącu. W tym samym raporcie czytamy, że drugi z partnerów Apple – Pegatron – również stara się pozyskać nowych pracowników. Foxconn ma odpowiadać za około 70% dostaw nowych iPhone’ów. Szacuje się, że tylko w tym roku może zostać wyprodukowanych nawet 100 mln sztuk smartfonów.

Apple z pewnością nie chce, aby doszło do sytuacji sprzed roku, gdy występowały problemy z dostępnością iPhone’a 5s. Wtedy też nowy iPhone na wybranych rynkach pojawił się z dużym opóźnieniem względem Stanów Zjednoczonych. Zwiększenie zatrudnienia w fabrykach Foxconnu pozwala nam sugerować, że problemy z masowym wytwarzaniem w tym roku nie powinny stanowić większego problemu.

źródło: udn

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij