Udostępnij
Tweetnij

Przejęcie Beats przez Apple nie tak szybko?

Niedawno wspominaliśmy wam, że Apple jest coraz bliższe przejęcia Beats Electronics, a tymczasem Bilboard informuje, że sfinalizowanie transakcji może jeszcze trochę potrwać.

Jimmy Iovine i Dr. Dre

Niedawno wspominaliśmy wam, że Apple jest coraz bliższe przejęcia Beats Electronics, a tymczasem Bilboard informuje, że sfinalizowanie transakcji może jeszcze trochę potrwać.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 8. Co już wiemy o nowym systemie dla iUrządzeń?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Plotki związane z przejęciem Beats Electronics przez Apple za kwotę 3,2 mld dolarów pojawiły się niespełna miesiąc temu. Okazuje się jednak, że transakcja może nie zostać zbyt szybko sfinalizowana. Billboard informuje, że rozmowy znajdują się już na zaawansowanym poziomie, ale w rzeczywistości na drodze do szczęścia stoi kilka problemów. Jednym z nich jest sama kwota transakcji, którą tak naprawdę trudno zrealizować. Ponadto usługa do strumieniowania muzyki Beats Music jest tylko po części Beats Electronics. To oznacza, że Apple może nie uzyskać pełnych praw do tej usługi. Pozostaje również kwestia przyszłych stanowisk Jimmy’ego Iovine oraz Dr. Dre.

Pomimo problemów zdajemy sobie sprawę, że Apple zapewne i tak dopnie swego i w niedługim czasie dojdzie do przejęcia Beats Electronics.

źródło: billboard

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij