Udostępnij
Tweetnij

Apple coraz bliższe przejęcia Beats Electronics

Nie od dziś wiemy, że Apple stara się przejąć Beats Electronics. Jeśli wierzyć zapewnieniom TechCrunch, to sfinalizowanie transakcji jest pewne na 70%.

Jimmy Iovine i Dr. Dre

Nie od dziś wiemy, że Apple stara się przejąć Beats Electronics. Jeśli wierzyć zapewnieniom TechCrunch, to sfinalizowanie transakcji jest pewne na 70%.

Zobacz koniecznie >> Wideo poradniki w serwisie Tablety.pl

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

O domniemanym przejęciu Beats Electronics zrobiło się głośno całkiem niedawno. Do tej pory jednak transakcja nie została sfinalizowana. Dlaczego? Z informacji ujawnionych przez serwis TechCrunch (opartych na tajemniczym źródle) wynika, że na przeszkodzie nie stoją tylko finanse, ale główne postaci firmy, czyli Dr. Dre oraz Jimmy Iovine. Obaj panowie zdążyli już dawno odcisnąć swoje piętno na rynku muzycznym, gdzie Apple ostatnio, wraz ze swoim iTunes, stara się walczyć z usługami do strumieniowania muzyki. Mimo wszystko TechCrunch wierzy, że szanse na sfinalizowanie przejęcia Beats Electronics wynoszą 70%.

Co ciekawe, dowiadujemy się również, że Beats interesował się również Samsung. Rozmowy na temat ewentualnego przejęcia zakończyły się jednak fiaskiem. Gwoli przypomnienia, Apple zamierza przeznaczyć na tę inwestycję 3,2 mld dolarów.

źródło: techcrunch

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij