Udostępnij
Tweetnij

Apple najczęściej pozywaną firmą w 2013 roku

Zastanawialiście się nad odpowiedzią na pytanie: która z firm była najczęściej pozywaną w 2013 roku o naruszenie patentów? Nie, to nie Samsung. Okazuje się, że było to Apple!

Zastanawialiście się nad odpowiedzią na pytanie: która z firm była najczęściej pozywaną w 2013 roku o naruszenie patentów? Nie, to nie Samsung. Okazuje się, że było to Apple!

Zobacz koniecznie >> Wideo poradniki w serwisie Tablety.pl

Jeśli miałbyś/miałabyś wybrać najlepszego producenta tabletów z poniższej listy, to byłby to...?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z informacji zebranych przez The Wall Street Journal wynika, że firma z Cupertino w 2013 roku najczęściej padała ofiarą sporów o patenty. Apple doczekało się w zeszłym roku aż 59 pozwów. Kolejne miejsca na tej niechlubnej liście przypadły Amazonowi (50 pozwów) i operatorowi AT&T (45 spraw). Pierwszą „dziesiątkę” listy zamykają firmy LG i HP.

Szczegółowe zestawienie możecie znaleźć na poniższym wykresie. Co ciekawe, Samsung, o którym w ostatnim czasie było głośno w sprawie naruszenia patentów należących do Apple, znalazł się dopiero na 7. pozycji.

chartoftheday_2260_apple_got_sued_the_most_over_patents_last_year_n

źródło: wsj

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij