Udostępnij
Tweetnij

Kod iOS 7.1(.1) zdradza wsparcie dla Siri w Apple TV

Firma z Cupertino pracuje nad zapewnieniem wsparcia dla Siri w Apple TV. Informacje zdradzają zapiski w kodzie SDK iOS 7.1 oraz 7.1.1.

Firma z Cupertino pracuje nad zapewnieniem wsparcia dla Siri w Apple TV. Informacje zdradzają zapiski w kodzie SDK iOS 7.1 oraz 7.1.1.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Odkrycia dokonał Pierre Blazquez, który jako pierwszy znalazł referencje w piątek. Okazuje się, że w kodzie SDK iOS 7.1 znajdują się referencje wskazujące na prace związane z przeniesieniem Siri (nazwa wewnętrzna tej funkcji stosowana przez Apple to „Assistant”) na Apple TV. Serwis 9to5mac dodaje, że referencje te znajdują się także w iOS 7.1.1 udostępnionym wczoraj, ale w iOS 7.0.6 już ich nie ma. Cyfra „3” na poniższym wykazie reprezentuje wsparcie dla Apple TV.

screen-shot-2014-04-23-at-14-19-52

Wiemy nie od dziś, że Apple przygotowuje się do wprowadzenia do oferty 4. generacji Apple TV. Ostatnia większa aktualizacja tego urządzenia pochodzi sprzed dwóch lat i przez ten czas w Cupertino z pewnością nie próżnowano. Sugeruje się, że nowe Apple TV będzie oferować między innymi wsparcie dla gier i zostanie wyposażone w funkcje z zakresu kontrolowania za pomocą ruchu, a teraz dowiadujemy się, iż będzie to możliwe również z wykorzystaniem głosu.

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij