Udostępnij
Tweetnij

Wyniki finansowe Apple za Q1 poznamy 23 kwietnia

Już 23 kwietnia Apple ujawni wyniki finansowe oraz sprzedaży poszczególnych produktów za pierwszy kwartał tego roku. Tego dnia odbędzie się również telekonferencja.

Już 23 kwietnia Apple ujawni wyniki finansowe oraz sprzedaży poszczególnych produktów za pierwszy kwartał tego roku. Tego dnia odbędzie się również telekonferencja.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma z Cupertino odświeżyła stronę dla inwestorów, gdzie dodano informacje związane z datą omówienia wyników finansowych za pierwszy kwartał tego roku (dla Apple będzie to drugi kwartał roku fiskalnego). Wydarzenie odbędzie się 23 kwietnia, a po ujawnieniu wyników (w tym również sprzedaży poszczególnych produktów) odbędzie się telekonferencja.

Apple wyniki fin.

Apple oczekuje w tym kwartale dochodów na poziomie 42-44 miliardów dolarów. Pierwszy kwartał 2014 roku z pewnością nie będzie tak dobry dla Apple, jak Q4 zeszłego roku, gdy sprzedano 51 mln iPhone’ów oraz 26 mln iPadów. Niemniej, w skali rok/rok z pewnością będzie lepiej niż 12 miesięcy temu, ale o tym przekonamy się dopiero za ponad 3 tygodnie.

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij