Udostępnij
Tweetnij

iPad z trzema wersjami iOS naraz? To możliwe! (wideo)

Winocm zhakował iPada 2. generacji i następnie umożliwił na nim triple boot, a więc możliwość pracy z trzema wersjami systemu iOS: 5.1, 6.1.3 oraz 7.0.6.

 

iPad - triple boot

Winocm zhakował iPada 2. generacji i następnie umożliwił na nim triple boot, a więc możliwość pracy z trzema wersjami systemu iOS: 5.1, 6.1.3 oraz 7.0.6.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 7.1: jakie problemy rozwiązuje, a których nie?

Co sądzisz o mikropłatnościach w aplikacjach i grach mobilnych?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Winocm, który ukrywa się między innymi za pierwszym jailbreakiem dla iPhone’a 4 z iOS 7.1, tym razem zhakował iPada 2. generacji i zapewnił mu możliwość pracy z trzema wersjami iOS (z numerkami 5.1, 6.1.3 oraz 7.0.6), pomiędzy którymi można się przełączać. Zobaczcie to na poniższym filmie.

Haker w tym roku rozpocznie pracę w Apple i raczej jest mało prawdopodobnym, iż jakiekolwiek jego nowe „wynalazki” trafią do sieci.

Źródło: iClarified

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij