Udostępnij
Tweetnij

Apple: 85% iGadżetów pracuje w oparciu o iOS 7

Od wydania iOS 7 upłynęło już pół roku. Po sześciu miesiącach od premiery ta wersja systemu zadomowiła się na 85% aktywnych iUrządzeń.

Od wydania iOS 7 upłynęło już pół roku. Po sześciu miesiącach od premiery ta wersja systemu zadomowiła się na 85% aktywnych iUrządzeń.

Przeczytaj koniecznie >> iOS 7.1: jakie problemy rozwiązuje, a których nie?

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma z Cupertino uaktualniła własną stronę dla deweloperów aplikacji, na której odświeżono informacje związane z udziałem poszczególnych wersji systemu iOS. Okazuje się, że iOS 7 w pół roku od premiery zdołał zadomowić się na 85% aktywnych iGadżetów. Z kolei udział iOS 6 spadł do 12%. Pozostałe 3% stanowią starsze wersje. Dane zostały zebrane na podstawie odwiedzin w sklepie App Store w zeszłym tygodniu.

iOS 7 w marcu

Wczoraj wspominaliśmy wam również na temat udziału iOS 7.1. Szacuje się, że ta wersja systemu po dwóch tygodniach od wydania zagościła na około 31% iUrządzeń.

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij