Udostępnij
Tweetnij

iOS 7.0.6 z rozwiązaniem poważnego błędu w zabezpieczeniach

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło ważne uaktualnienia w postaci iOS 7.0.6 oraz iOS 6.1.6, w których rozwiązano poważny problem związany z bezpieczeństwem.

Uaktualnienie iOS 7.0.6

Wczoraj wieczorem Apple udostępniło ważne uaktualnienia w postaci iOS 7.0.6 oraz iOS 6.1.6, w których rozwiązano poważny problem związany z bezpieczeństwem.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najbardziej przydatnych aplikacji na iPada

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wczoraj o 19:00 Apple udostępniło patch w postaci iOS 7.0.6, który co prawda nie wprowadza nowości w systemie, ale rozwiązuje poważny problem w zabezpieczeniach. Okazuje się, że w systemie istniała luka związana z obsługą SSL/TLS, która umożliwiała potencjalnemu atakującemu na uzyskanie dostępu do naszego iUrządzenia oraz danych szyfrowanych przez wspomniane protokoły. Przy okazji wydano także iOS 6.1.6 i iOS 6.0.2 dla Apple TV, w których rozwiązano ten sam problem.

Aktualizację można pobrać udając się do Ustawienia/Ogólne, a następnie Uaktualnienia. W przyszłym miesiącu spodziewamy się większej aktualizacji dla iOS – w postaci wydania z numerem 7.1, które obecnie znajduje się w fazie beta testów.

Źródło: Apple

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dritone

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij