Udostępnij
Tweetnij

iPad najpopularniejszym tabletem w przedsiębiorstwach

Najnowszy raport Good Technology nie pozostawia złudzeń. Sektor przedsiębiorstw jest wręcz zdominowany przez urządzenia z systemem iOS, który ma tutaj udział na poziomie ponad 70%.

Raport Good Technology - systemy

Najnowszy raport Good Technology nie pozostawia złudzeń. Sektor przedsiębiorstw jest wręcz zdominowany przez urządzenia z systemem iOS, który ma tutaj udział na poziomie ponad 70%.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Goog Technology przygotowała ciekawy raport, z którego wynika, że aktywacje urządzeń z systemem iOS w przedsiębiorstwach, w zeszłym kwartale stanowiły aż 73%. Z kolei w Q3 2013 roku ich udział był tylko ciut mniejszy i zamknął się z wynikiem 72%.

Oczywiście najwięcej aktywacji miały iPhone’y, bo aż 54%. Dla porównania, smartfony z systemem Windows Phone musiały zadowolić się zaledwie 1% udziałem. 19% wszystkich aktywacji to iPady. Warto jednak zauważyć, że urządzenie Apple miało udział wśród aktywowanych tabletów na poziomie aż 91,4%!

Raport Good Technology

Pełny raport Good Technology, który obejmuje badanie przeprowadzone w 130 krajach świata, znajdziecie pod tym adresem.

Źródło: good.com

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij