Udostępnij
Tweetnij

Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania na iPada już czeka w App Store

Andrzeja Mleczko nie trzeba chyba przedstawiać nikomu? Z okazji 40-lecia jego twórczości w App Store pojawiła się aplikacja na iPada, która zawiera jego rysunki.

Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania na iPada

appstore

Andrzeja Mleczko nie trzeba chyba przedstawiać nikomu? Z okazji 40-lecia jego twórczości w App Store pojawiła się aplikacja na iPada, która zawiera jego rysunki.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aplikacja „Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania” współpracuje tylko z iPadem (nie ma wersji na iPhone’a) i powstała z okazji 40-lecia twórczości rysownika. Program nie jest skomplikowany i oferuje prosty oraz przejrzysty interfejs, który pozwala nam przeglądać kolejne rysunki Andrzeja Mleczko. W tym celu wystarczy tylko pociągnięcie palcem w prawą lub lewą stronę. Znajdziemy tu także spis treści, który pozwoli nam szybciej odnaleźć konkretne prace rysownika.

„Andrzej Mleczko. 40 lat rysowania” znajdziecie w App Store. Aplikacja dostępna jest w cenie 2,69 euro. Naprawdę warto!

appstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij