Udostępnij
Tweetnij

Barack Obama docenia Apple za udział w poprawie systemu edukacji

Prezydent Stanów Zjednoczonych w trakcie State of the Union pochwalił Apple za udział w poprawie systemu edukacji w tym państwie.

Barack Obama

Prezydent Stanów Zjednoczonych w trakcie State of the Union pochwalił Apple za udział w poprawie systemu edukacji w tym państwie.

Przeczytaj koniecznie >> 10 najbardziej przydatnych aplikacji na iPada

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W trakcie przemówienia State of the Union Barack Obama wyróżnił kilka firm, które wzięły czynny udział w inicjatywie ukrywającej się pod nazwą „ConnectED”. Wśród wyróżnionych firm znalazły się Apple, Microsoft i kilku operatorów sieci komórkowych (Verizon, Sprint). Wymienione przedsiębiorstwa przyczyniły się do poprawy systemu edukacji poprzez dostarczenie do amerykańskich szkół szybkiego internetu. Połączenia w niedługim czasie mają trafić do ponad 15 tysięcy szkół w Stanach Zjednoczonych, do których uczęszcza około 20 mln osób.

Firma z Cupertino przyczyniło się tej inicjatywie głównie poprzez dostarczenie do szkół iPadów, MacBooków oraz software.

Źródło: The Loop

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij