Udostępnij
Tweetnij

Apple Remote z obsługą iTunes Radio

Firma z Cupertino udostępniła, z pozoru niewielką, aktualizację dla aplikacji Pilot, w której dodano wsparcie dla sterowania iTunes Radio.

Apple Remote

appstore

Firma z Cupertino udostępniła, z pozoru niewielką, aktualizację dla aplikacji Pilot, w której dodano wsparcie dla sterowania iTunes Radio.

Przeczytaj koniecznie >> Kupujemy tablet. Z Wi-Fi czy 3G?

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W zasobach App Store pojawiło się uaktualnienie dla aplikacji Apple Remote, z numerkiem 4.1, w której pojawiła się w zasadzie jedna nowa funkcja. W programie dodano wsparcie dla sterowania iTunes Radio na komputerach Mac i PC. W przypadku Apple TV nic nie uległo zmianie i nadal możemy sterować iTunes Radio w tradycyjny sposób.

iTunes Radio na chwilę obecną nie jest dostępne w Polsce. Na szczęście można to obejść. W tym celu należy zalogować się z wykorzystaniem amerykańskiego konta iTunes. Jak to zrobić? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w Google. Warto dodać, że aplikacja Pilot doczekała się większych zmian w zeszłym miesiącu, gdy Apple udostępniło jej wersję inspirowaną GUI z iOS 7.

Aplikację Pilot pobierzecie w App Store.

appstore

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij