Udostępnij
Tweetnij

Apple oferuje we własnym sklepie internetowym raty 0%, ale…?

Firma z Cupetino uruchomiła nowy program w Europie, mianowicie na raty 0% we własnym sklepie internetowym. Niestety, ale oferta nie jest dostępna w Polsce…

Apple Online Store - raty

Firma z Cupetino uruchomiła nowy program w Europie, mianowicie na raty 0% we własnym sklepie internetowym. Niestety, ale oferta nie jest dostępna w Polsce…

Przeczytaj koniecznie >> iOS 7.1 beta. Co nowego znajdziemy w tej wersji oprogramowania?

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami i zaczynamy szukać prezentów. Apple zwietrzyło tutaj dla siebie szansę w podniesieniu wyników sprzedaży i wprowadziło w wybranych państwach Europy program na raty 0%. Oferta dotyczy tylko wybranych krajów Unii Europejskiej, w tym Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji i Włoszech, ale nie jest niestety dostępna w Polsce.

Oczywiście w ten sposób Apple chce zwiększyć sprzedaż własnych produktów. Tym bardziej, że program rat 0% obowiązuje wyłącznie do 10 stycznia, a więc zakończy się zaraz po nowym roku. Niemniej, trochę szkoda, że oferta nie pojawiła się również w polskim Apple Online Store.

Źródło: 9to5mac

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij