Udostępnij
Tweetnij

Aplikacja AirPlay Intercom 2.0 zgodna z iOS 7 i iPadem

Twórcy aplikacji AirPlay Intercom udostępnili nową wersję narzędzia z numerkiem 2.0, w której zapewniono zgodność z iOS 7 oraz natywne wsparcie dla iPada.

Aplikacja AirPlay Intercom

appstore

Twórcy aplikacji AirPlay Intercom udostępnili nową wersję narzędzia z numerkiem 2.0, w której zapewniono zgodność z iOS 7 oraz natywne wsparcie dla iPada.

Przeczytaj koniecznie >> Uruchamiamy gry z iPada na telewizorze

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Aplikacja AirPlay Intercom pozwala nam przesyłać drogą bezprzewodową dźwięk z mikrofonu iGadżetu do głośników zgodnych z AirPlay lub podobnych urządzeń. Istnieje również sposobność strumieniowania do głośników Bluetooth. Warto jednak zauważyć, że przesyłanie dźwięku nie odbywa się bezpośrednio. Najpierw nasz głos jest rejestrowany, a dopiero następnie nagranie możemy replikować.

Najnowsza odsłona AirPlay Intercom z numerem 2.0 doczekała się liftingu interfejsu, zgodności z iOS 7 oraz natywnej odsłony dla iPada. Warto również dodać, że teraz program jest bezpłatny. Wcześniej kosztował 3,59 euro. Aplikację pobierzecie oczywiście w App Store.

appstore

Źródło: appshopper

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij