Udostępnij
Tweetnij

Adaptacja iPada Air szybsza niż zeszłorocznych modeli

Adaptacja nowego modelu iPada odbywa się w naprawdę szybkim tempie. Okazuje się, że po czterech dniach od premiery udział nowego modelu na rynku tabletów z iOS wynosi już niemal… 1%!

Tablet iPad Air

Adaptacja nowego modelu iPada odbywa się w naprawdę szybkim tempie. Okazuje się, że po czterech dniach od premiery udział nowego modelu na rynku tabletów z iOS wynosi już niemal… 1%!

Przeczytaj koniecznie >> iPad Air – przegląd recenzji i opinie

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z informacji ujawnionych przez usługę do monitorowania aplikacji – Fiksu wynika, że w dwa dni po rynkowej premierze iPad Air stanowił już aż 0,73% wszystkich aktywnych tabletów pracujących pod kontrolą iOS. Dla porównania, w zeszłym roku iPad mini mógł pochwalić się w tym czasie udziałem na poziomie 0,21%, a iPad 4. generacji 0,14% wynikiem. Jak nietrudno zauważyć, iPad Air cieszy się naprawdę dużym zainteresowaniem ze strony klientów.

Dziś mamy czwarty dzień od premiery iPada Air i urządzenie może pochwalić się już 0,9% udziałem. Liderem pozostaje jednak iPad 2. generacji, który stanowi 38% wszystkich tabletów z iOS. Udziały pozostałych modeli możecie podejrzeć poniżej.

udziały iPada

Źródło: fiksu

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij