Udostępnij
Tweetnij

iPad Air w wersji 128 GB. Na ten wariant Apple każe sobie czekać

iPad Air debiutował w sprzedaży dwa dni temu i w Apple Store (również polskim) bez problemu możemy zakupić niemal każdy wariant tego tabletu z realizacją w ciągu 24 h. Poza jednym… wersją wyposażoną w 128 GB pamięci.

iPad Air - nowy tablet Apple

iPad Air debiutował w sprzedaży dwa dni temu i  w Apple Store (również polskim) bez problemu możemy zakupić niemal każdy wariant tego tabletu z realizacją w ciągu 24 h. Poza jednym… wersją wyposażoną w 128 GB pamięci.

Przeczytaj koniecznie >> iPad Air – przegląd recenzji i opinie

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

iPad Air dostępny jest w czterech wariantach pojemnościowych, z 16, 32, 64 lub 128 GB. Z dostępnością pierwszych trzech nie ma większych problemów. W Apple Store zamówienia na te modele realizowane są w przeciągu 24 godzin. Co z kolei z wariantem wyposażonym w 128 GB pamięci? Cóż… tutaj sytuacja wygląda nieco inaczej. Ten model iPada Air jest dostępny w sklepach, ale w ograniczonej ilości. Jeśli z kolei zdecydujecie się na jego zakup poprzez sklep internetowy Apple Store, to będziecie musieli uzbroić się w ciut cierpliwości. Wysyłka iPada Air 128 GB z AOS realizowana jest w przeciągu 5-10 dni. Planując więc zakup tego wariantu miejcie to na uwadze.

Warto jeszcze wspomnieć o polskich cenach iPada Air 128 GB, a te kształtują się następująco:

  • 128 GB i z Wi-Fi – 3299 złotych;
  • 128 GB i z Wi-Fi + 4G/LTE – 3799 złotych.

Źródło: Apple Store

 

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij