Udostępnij
Tweetnij

Apple podpowiada jak korzystać z iOS 7

Firma z Cupertino opublikowała na własnej stronie poradniki związane z korzystaniem z urządzeń pracujących w oparciu o iOS 7.

Apple iOS 7

Firma z Cupertino opublikowała na własnej stronie poradniki związane z korzystaniem z urządzeń pracujących w oparciu o iOS 7.

Przeczytaj koniecznie >> Poradniki w serwisie Tablety.pl

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple opublikowało na własnej stronie kilka nowych sekcji, w której znajdziemy porady związane z korzystaniem z systemu iOS 7. Sekcje podzielone tematycznie i znajdziemy tu między innymi omówienie ustawień, map, Siri, kalendarza, zdjęć, AirPlay, czy Safari. Wspomniane porady dla konkretnych urządzeń znajdziecie udając się pod poniższe adresy:

Na chwilę obecną na stronie Apple brakuje jednak podobnych poradników stworzonych z myślą o iPadach. Być może te pojawią się w niedługim czasie.

Źródło: Apple (via Macrumors)

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij