Udostępnij
Tweetnij

Apple uznane najwartościowszą marką na świecie

Apple zostało uznane przez firmę Interbrand najwartościowszą marką na świecie, którą wyceniono na aż 98,316 mld dolarów.

Apple zostało uznane przez firmę Interbrand najwartościowszą marką na świecie, którą wyceniono na aż 98,316 mld dolarów.

Przeczytaj koniecznie >> Co nowego w iOS 7? Tak wygląda pełny wykaz zmian

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Firma Interbrand prowadzi swój ranking wartości marek od 2000 roku. Do tej pory 1. miejsce okupowała Coca-Cola, ale w najnowszym zestawieniu marka ta została strącona na 3. pozycję. Liderem jest obecnie Apple, które zostało wycenione na aż 98,316 mld dolarów. Drugie miejsce z kolei przypadło Google z wartością 93,291 mld dolarów.

Ranking marek Interbrand 2013

Warto dodać, że w pierwszej dziesiątce rankingu Interbrand znajdują się również inne firmy związane z technologiami, w tym Samsung, Microsoft, Intel i IBM.

Źródło: Interbrand

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij