Udostępnij
Tweetnij

Mapy Apple prowadziły kierowców na lotnisko przez… pas startowy. Ups!

Mapy Apple niestety jeszcze pozostawiają sporo do życzenia. Kolejnym dowodem potwierdzającym to stwierdzenie jest ostatnia wpadka związana z wytyczaniem trasy do lotniska Fairbanks.

Mapy Apple

Mapy Apple niestety jeszcze pozostawiają sporo do życzenia. Kolejnym dowodem potwierdzającym to stwierdzenie jest ostatnia wpadka związana z wytyczaniem trasy do lotniska Fairbanks.

Przeczytaj koniecznie >> 10 absurdalnie drogich gadżetów dla iPada

Cenisz sobie produkty Apple?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Apple niejednokrotnie spotykało się z krytyką własnych map, które zadebiutowały wraz z iOS 6. Cóż… usługa ciągle wymaga dopracowania, o czym świadczy ostatnia wpadka.

Okazuje się, że użytkownicy iPhone’ów, którzy starali się dostać do międzynarodowego lotniska Fairbanks, kierowany byli mapami Apple przez… pas do kołowania dla samolotów! Część użytkowników iUrządzeń dało się „nabrać” i kierowało się tą trasą. Dla porównania, mapy Google w tym rejonie nie „psocą” i wytyczają właściwą drogę. Apple obiecało poprawić ten błąd we własnych mapach.

Mapy Apple - błąd

Źródło: CNet

sferis.pl - przyjazny sklep internetowy

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij